Przejdź do treści
Slider1_400px
Slider2_400px
Przejdź do stopki

Osiągnięcia uczniów

Treść

Jazda szybka na lodzie

Jazda szybka na lodzie

5 marca na gorlickim lodowisku Ośrodka Sportu i Rekreacji odbyły się miejskie zawody w jeździe szybkiej na lodzie. Uczennica naszej szkoły Nadia Wszołek zdobyła pierwsze miejsce.

XIX Przegląd Piosenki Różnej

XIX Przegląd Piosenki Różnej

24 listopada w Młodzieżowym Domu Kultury odbył się XIX Przegląd Piosenki Różnej. Naszą szkołę reprezentował Michał Piecuch, uczeń klasy 6b. Przy własnym akompaniamencie wykonał piosenkę „Co nam w duszy gra” zdobywając wyróżnienie.

Wyniki konkursu

Wyniki konkursu "My picture dictionary"

W naszej szkole odbył się Konkurs Języka Angielskiego pt. "My Picture Dictionary" dla uczniów klas 1 - 3. Konkurs polegał na wybraniu jednej kategorii i wykonanie dowolną techniką słowniczka obrazkowego.

Konkurs recytatorski klas 1

Konkurs recytatorski klas 1

17 maja odbył się Szkolny Konkurs Recytatorski klas 1. Celem konkursu było rozwijanie zainteresowań czytelniczych i kształtowanie wrażliwości na piękno języka ojczystego.

Konkurs matematyczny

Konkurs matematyczny

Dnia 16 maja w Miejskim Zespole Szkół nr 3 w Gorlicach odbył się Konkurs Matematyczny o tytuł „Gorlickiego Mistrza Matematyki”. W konkursie wzięło udział po trzech uczniów z klas III reprezentujących każdą szkołę podstawową z terenu naszego miasta.

Konkurs z angielskiej gramatyki

Konkurs z angielskiej gramatyki

Cieszymy się, że mogliśmy zorganizować konkurs z angielskiej gramatyki dla naszych uczniów. Wzięło w nim udział wiele osób, a poziom był bardzo wysoki, co tylko dowodzi, jak pilnie pracują nasi uczniowie.

254787