Przejdź do treści
Slider1_400px
Slider2_400px
Przejdź do stopki

Konkursy

Treść

Moja ulubiona książka

Moja ulubiona książka

W piątek 8 grudnia nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu bibliotecznego "Moja ulubiona książka". Zgłoszono czterdzieści jeden fantastycznych, bardzo ciekawych prac. Wszyscy nasi kreatywni uczniowie biorący udział w konkursie otrzymali nagrody.

Moja ulubiona książka

Moja ulubiona książka

Biblioteka szkolna zaprasza do udziału w konkursie "Moja ulubiona książka". Regulamin konkursu oraz zgoda na udział w konkursie do pobrania poniżej.

Wyniki konkursu

Wyniki konkursu "My picture dictionary"

W naszej szkole odbył się Konkurs Języka Angielskiego pt. "My Picture Dictionary" dla uczniów klas 1 - 3. Konkurs polegał na wybraniu jednej kategorii i wykonanie dowolną techniką słowniczka obrazkowego.

Konkurs recytatorski klas 1

Konkurs recytatorski klas 1

17 maja odbył się Szkolny Konkurs Recytatorski klas 1. Celem konkursu było rozwijanie zainteresowań czytelniczych i kształtowanie wrażliwości na piękno języka ojczystego.

Konkurs matematyczny

Konkurs matematyczny

Dnia 16 maja w Miejskim Zespole Szkół nr 3 w Gorlicach odbył się Konkurs Matematyczny o tytuł „Gorlickiego Mistrza Matematyki”. W konkursie wzięło udział po trzech uczniów z klas III reprezentujących każdą szkołę podstawową z terenu naszego miasta.

Światowy Dzień Trzeźwości

Światowy Dzień Trzeźwości

15 kwietnia obchodzony jest Światowy Dzień Trzeźwości. Miejski zespół Szkół nr 4 w Gorlicach, realizując szkolny program wychowawczo-profilaktyczny, zorganizował wydarzenia nawiązujące do tematu.

Konkurs z angielskiej gramatyki

Konkurs z angielskiej gramatyki

Cieszymy się, że mogliśmy zorganizować konkurs z angielskiej gramatyki dla naszych uczniów. Wzięło w nim udział wiele osób, a poziom był bardzo wysoki, co tylko dowodzi, jak pilnie pracują nasi uczniowie.

Konkurs!!! Sleeveface, czyli ubierz się w książkę

Konkurs!!! Sleeveface, czyli ubierz się w książkę

We współpracy z Biblioteką Pedagogiczną zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie. Polega on na wykonaniu przez siebie fotografii z zasłoniętą przez okładkę książki częścią ciała. Chodzi o zdjęcia, których elementem jest okładka książki – wmontowana w ten sposób, że widoczna jest jako część twarzy, ciała bądź całej sylwetki.

Konkurs plastyczny - Moja Mama

Konkurs plastyczny - Moja Mama

W maju odbył się konkurs plastyczny “Moja Mama”. Wzięło w nim udział 48 uczniów z różnych klas. Uczniowie mieli narysować jak postrzegają swoją mamę.

248600