Przejdź do treści
Slider1_400px
Slider2_400px
Przejdź do stopki

Aktualności

Treść

Wycieczka do Krakowa

Wycieczka do Krakowa

7 czerwca uczniowie klas 2a i 2c wzięli udział w wycieczce do Krakowa. Pierwszym przystankiem był Ogród Zoologiczny, dzieci miały okazję zobaczyć niespotykane na co dzień zwierzęta i ptaki pochodzące zazwyczaj z odległych, egzotycznych krajów.

Wycieczka do Szczawnicy

Wycieczka do Szczawnicy

Pod koniec maja uczniowie klasy 4b odwiedzili Pieniny i zwiedzili uzdrowiskową Szczawnicę. Pogoda dopisała – było rześko i słonecznie. Sprzyjała wędrówce po Wąwozie Homole. Dużo wrażeń dostarczył wyjazd kolejką linową na Palenicę, skąd można było podziwiać Tatry i panoramę miasta.

Spotkanie autorskie

Spotkanie autorskie

W piątek 07 czerwca klasa IVb brała udział w spotkaniu autorskim w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Stanisława Gabryela. Bibliotekę odwiedziła pani Anna Czerwińska-Rydel — muzyk, pedagog, autorka licznych biografii znanych ludzi skierowanych do dzieci i młodzieży.

Wycieczka klasy 1b

Wycieczka klasy 1b

W poniedziałek, 27 maja uczniowie klasy 1 b wraz z wychowawczynią Katarzyną Jawor wyruszyli na wycieczkę. Celem podróży był zamek Stara Baśń w Grybowie. Uczniowie dowiedzieli się co to jest rekonstrukcja budowli oraz jakie były zwyczaje ludzi mieszkających w starodawnych czasach.

Dzień Mamy w klasach 1a, 2b, 2c

Dzień Mamy w klasach 1a, 2b, 2c

Dnia 29 maja w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji Dnia Matki. Uczniowie klas 1a, 2b, 2c  przygotowali dla swoich kochanych Mam montaż słowno-muzyczny. Nie zabrakło również pokazów tanecznych.

Dzień Dziecka

Dzień Dziecka

28 maja z okazji Dnia Dziecka klasa II a uczestniczyła w klasowym ognisku. Było ciepło i słonecznie - pogoda  wymarzona na zabawy na świeżym powietrzu. Mamy przygotowały przekąski.

Dzień Mamy

Dzień Mamy

Z okazji Dnia Matki klasa II a przygotowała program artystyczny. Dzieci zaprezentowały piosenki, wiersze oraz taniec. Słowami wierszy dzieci wyrażały wdzięczność za cierpliwość, dobroć, opiekę i miłość.

Książka na wakacje!

Książka na wakacje!

Biblioteka naszej szkoły umożliwia wypożyczenia na wakacje. Warunkiem jest wcześniejsze rozliczenie się z biblioteką z przetrzymanych książek. Wypożyczanie wakacyjne możliwe będzie w ostatnim tygodniu roku szkolnego.

254792